Cagliari (Sardinie) – Ryanair – 1048 Kč
6.4.2013

Cagliari (Sardinie) – Ryanair – 1048 Kč

O této nabídce

Abychom pořád neuváděli akce s odletem z Polska, máme nyní také výhodnou letenku pro ty, kteří žijí u hranice z Německem. Ryanair nyní nabízí zpáteční letenky z Norimberku do sardinského Cagliari za 40 EUR, tj. za 1048 Kč. Na tuto cenu se můžete dostat v termínu 24.4. – 28.4., květnové lety jsou potom přibližně o 100 – 200 dražší.

Skromnější ubytování na pláži nebo komfortní ubytování několik kilometrů od centra je pohybuje kolem 700 Kč na os. a noc.

Pokud byste chtěli procestovat Sardinii autem, můžete využít naší autopůjčovny.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cagliari{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)