Cagliari – Sardinie – Ryanair – 1 207 Kč
23.6.2013

Cagliari – Sardinie – Ryanair – 1 207 Kč

O této nabídce

Nízkonákladový Ryanair nabízí výhodné příležitosti, jak o letních prázdninách vycestovat na Sardinii. Jedná se o zpáteční lety z Norimberku (Nuremberg) a v průběhu některých červencových termínech lze tuto cestu podniknout za necelých 50 EUR. K dispozici je také několik termínů na srpen, které jsou již dražší.

Červenec (do 50 EUR):

Odlety: 7, 10, 14, 17
Návraty: 17, 21, 24

Ubytování:

Ubytování je trochu dražší, můžete ho pořídit např. v termínu 10.-17.6. 2013 v hotelu*** za 742 Kč/os/noc včetně snídaně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cagliari{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)