Burgas – Wizzair – 1 402 Kč
12.4.2012

Burgas – Wizzair – 1 402 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se v létě do  Bulharska, Wizzair nabízí přímý spoj z Prahy do Burgasu. Těsně před začátek letních prázdnin si tam můžete zaletět za 1 402 Kč, pokud jste členy Xclusive. Pokud nejste, zaplatíte 2 374 Kč. Například 20. 6. – 24. 6.

Bulharsko patří mezi levné země, za ubytování v poměru cena/výkon 400 m od pláže můžete zaplatit i 6 €/os/noc např. v tomto hotelu.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bourgas{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)