Burgas – Bulharsko – TUI – 1422 Kč
23.6.2013

Burgas – Bulharsko – TUI – 1422 Kč

O této nabídce

Na stránkách TUI.PL nyní můžete koupit výrazně zlevněné lastmomentové letenky do mnoha přímořských letovisek. Z tohoto výběru se nám nejvíce zalíbily letenky z Wroclawi do bulharského Burgasu v termínu 28.6. – 5.7. za cenu 1422 Kč nebo letenky z Katowic do tuniské Enfidhy za 2382 Kč v termínu 27.6. – 4.7.

Jak do Wroclawi:
Do Wroclawi je cesta poměrně pohodlná a není nijak výrazně drahá. Ideálními možnostmi je cesta autobusem z Prahy s Polskibusem, autobusem z Hradce Hrálové, nebo vlakem z Pardubic. Více informací o cestě na letiště naleznete zde.

Jak do Katowic:
Do Katowic se nejsnáze dostanete vlakem, a to i přímo z Prahy, Brna a dalších větších měst. Všechny vlaky jezdí přes Ostravu, která je tak ideálním přestupním místem. Více informací o cestě na letiště naleznete zde.

Ubytování v Bulharsku je obecně velmi levné a i velice hezký pokoj prakticky na pláži je možné pořídit přibližně za 1100 Kč na TÝDEN. Díky tomu se můžete dostat s cenou letecké dovolené v Bulharsku na cenu okolo 3000 – 4000 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)