Bulharsko za 157 Kč
16.6.2017

Bulharsko

O této nabídce

Letní dovolená za pár kaček? Správně, Bulharsko! Výlet do tamější metropole – Sofie si můžete dopřát díky levným letenkám na palubě maďarské nízkonákladové společnosti Wizzair. Odlety z Bratislavy v srpnu vychází ve vybraných termínech na skvělých 589 Kč a v březnovém termínu za palubní lístky dáte jen 157 Kč! Čili tady máme letenky za cenu oběda.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: nejlevněji v březnu 2018, resp. srpen 2017
 • Termíny:
  • 4. – 9. 8. za 589 Kč
  • 27. 8. – 4. 9. za 589 Kč
  • 20. – 25. 9. za 720 Kč
  • 7. – 14. 3. za 157 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit.

Ubytování

Ubytko v Sofii stejně jako jinde v Bulharsku řeště ideálně přes Booking nebo využijte srovnavače služeb Trivago. Zajímavě může vycházet i nabídka bydlení u lokálu na serveru AirBnB.

Jak do Bratislavy

Nejjednodušší možnost transportu do Bratislavy nabízí dopravce Regiojet. Z Prahy denně vypravuje pravidělně 9 autobusových a 2 vlaková spojení, do nichž lze přistoupit i v Brně. Cesta trvá cca 4 hodiny a za spojení mezi dvěma hlavními městy zaplatíte 250 Kč/směr v případě busu, zatímco vlakem je to o stovku dražší – byť pohodlnější. Máte-li blíže Brno, pak Vás doprava z něj do Bratislavy vyjde na 180 Kč/směr bez rozdílu dopravního prostředku. Pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice. Doba jízda by měla být 21 minut.

Autopůjčovna

Udělat si výlet po okolí Sofie? Když si půjčíte káru, tak to bude naprostá hračka a sami si vyberete kdy a kam si zajedete. Nabídku světových autopůjčoven naleznete pod jednou střechou právě v té naší.

 

Náhled letenky z Bratislavy do Sofie za 157 Kč

Bulharsko za 157 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)