Buenos Aires z Prahy – 10190 Kč
19.9.2014

Buenos Aires z Prahy

O této nabídce

Po mnoha akcích do různých států Jižní Ameriky se na nás konečně usmálo štěstí také s levnými letenkami do Argentiny, kam z nějakého zvláštního důvodu jsou letenky vždy výrazně dražší než do sousední Brazílie. Díky výhodnému tarifu Iberie je tak nyní možné zaletět si z Prahy do Buenos Aires s návratem do Madridu za 10190 Kč, a to v mnoha termínech od listopadu do února příštího roku.

Termíny:

Přehled všech dostupných termínů naleznete přehledně v našem kalendáři.

Před výběrem termínu doporučujeme najít si vhodný navazující přípoj z Madridu do ČR. Zatím nejvýhodněji vypadají termíny s návratem ve druhé polovině listopadu (návrat možný do Prahy, Brna, Ostravy nebo Bratislavy) – vyhledávač přípojů.

Ubytování:

Ubytování v jakékoliv části Argentiny (Jižní Ameriky) můžete pohodlně rezervovat přes booking.com.  Ubytování s výraznou slevou potom naleznete v tajných nabídkách bookingu. 🙂

[google-map-v3 shortcodeid=“bf74d8e4″ width=“350″ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Buenos Aires{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)