Buenos Aires – TAM Airlines – 7 370 Kč
19.1.2013

Buenos Aires – TAM Airlines – 7 370 Kč

O této nabídce

Další zajímavou akci pro cesty do Jižní Ameriky přinášejí TAM Airlines. Zpáteční letenka z Madridu do Buenos Aires s návratem z Limy do Londýna pořídíte za 7 370 Kč. Termínů je celá řada, jako příklad uvádíme odlet 1. března s návratem 18. března. Další termíny naleznete v tomto kalendáři letenek.

Do Madridu se můžete dostat z Prahy s Easyjetem přes Miláno Malpensa nebo z Budapešti přímým letem s Ryanairem, při zpáteční cestě z londýnských vedlejších letišť lítá do Prahy Wizzair a Easyjet, případně Ryanairem do Brna.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Buenos Aires{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)