Buenos Aires – Iberia / Air Europa – 11688 Kč
17.1.2013

Buenos Aires – Iberia / Air Europa – 11688 Kč

O této nabídce

Iberia nyní nabízí spoustu termínů pro lety do Buenos Aires z Říma nebo Milána za mimořádně výhodnou cenu 11688 Kč.

Lety z Milána:
Přestože zatím pelikán nevytvořil kalendář možných letů, je jich opravdu hodně a v podstatě na libovolné datum od března do konce dubna s tolerancí několika dní Vám vyhledávač letenku za tuto cenu nalezne. Jako příklad dáváme letenky ve dnech 9.3. – 22.3. nebo 11.4. – 25.4..

Do Milána se nejlépe dostanete s easyjetem přímo na letiště Malpensa nebo s Wizzairem na letiště Bergamo (výhodnější varianta, pokud byste chtěli při cestě strávit např. ještě den v Miláně).

Lety z Říma:
Lety z Říma jsou o něco málo dražší a navíc je o něco dražší i přípoj z Prahy, který nejvýhodněji vychází s Wizzairem. Tato varianta je výhodná pouze v případě, že byste si chtěli dovolenou prodloužit o nějaký čas strávený v Římě. Termínů je stejně jako v prvním případě dostatek a naleznete je v tomto kalendáři.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Buenos Aires{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)