Buenos Aires – American Airlines – 13 270 Kč
26.6.2013

Buenos Aires – American Airlines – 13 270 Kč

O této nabídce

Včera jsme uváděli výhodné letenky od American Airlines do Střední Ameriky (Belize) a dnes tu máme opět stejného dopravce, nicméně se jedná o let do Jižní Ameriky, konkrétně do Buenos Aires. Jedná se o zpáteční letenku z Barcelony s návratem do Berlína např. 19. listopadu až 4. prosince, přičemž dostupnost letenek je stejná, jako u „včerejší“ Belize, tudíž od začátku září do poloviny prosince. Let si zarezervujete v tomto vyhledávači.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Buenos Aires{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)