Budapešť v létě z Prahy za 828 Kč
28.3.2018

Budapešť v létě z Prahy

828

O této nabídce

Vydejte se začátkem léta za odpočinkem do Budapešti, užijte si nejen kulturu a termální lázně Széchenyi. V Hungarikum Bisztro si pochutnejte na tradičním guláši, který zapijte nejznámějším tokajským vínem Aszú anebo domácí pálenkou. Na břehu Dunaje si můžete posedět na některé z laviček a kochat se výhledy na Dunaj, jeho mosty, citadelu, hradní kopec i Budské hory. Nejkrásnější pohled se vám naskytne v noci, kdy jsou Řetězový a Alžbětin most krásně nasvíceny.

Vyrazte na prodloužený víkend z Prahy do Budapešti třeba v termínu 31. 5. – 4. 6. za 828 Kč REZERVUJ ZDE >>

  • Rezervujte: přímo přes web Ryanairu
  • Zavazadla: 1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm, dohromady max 10 kg
  • Dostupnost: nejlevněji květen – červen 2018 
  • Termíny: 
    • 31. 5. – 4. 6. za 828 Kč
    • 7. 6. – 11. 6. za 878 Kč
    • 14. 6. – 18. 6. za 878 Kč

Ubytování

Maďarská metropole je obecně z pohledu našincovy peněženky velice příjemnou destinací. Životní náklady nejsou vysoké, což samozřejmě platí i pro bydlení. Třeba tento pěkný apartmán vyjde na 853 Kč/os./noc. Srovnatelnou možností je nocování v tomto pohodovém apartmánu za pouhých 782 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 828 Kč

Budapešť v létě z Prahy za 828 Kč

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Eli Z.

Bohužel bud uz jsou letenky za tuto cenu do Budapešti vyprodány nebo nastala nějaká chyba… 845 Kč za jeden směr ve vámi uvedeném nejlevnějším termínu…

Zuzka

Bohužel máte pravdu. V tomto případe kdo byl rychlejší, stihnul to koupit ještě za prvotní cenu 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)