Budapešť o Velikonocích v **** hotelu za 991 Kč/os/noc
6.4.2014

Budapešť o Velikonocích v **** hotelu za 991 Kč/os/noc

O této nabídce

Pokud si chcete o Velikonocích odpočinout a nechcete být doma, můžete si (zcela mimořádně ne letadlem 🙂 zajet do lázní v Budapešti. Ubytování v tomto **** hotelu včetně wellness Vás vyjde na Velikonoční víkend na 991 Kč/os/noc. Alternativně můžete zvolit tento **** hotel včetně lázní za 1073 Kč/os/noc.

Jak do Budapešti

Kromě vlastního automobilu můžete využít Eurolines (zpáteční z Prahy za 990 Kč) ČD (aktuálně za 1344 Kč zpáteční). SA je na dané dny vyprodaný.
[google-map-v3 shortcodeid=“cb945fda“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Budapest{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)