Brusel z Prahy za 918 Kč
27.5.2017

Brusel z Prahy

O této nabídce

Málokdy se podaří, aby bylo možné zaletět si z Prahy do některého v evropských měst tak, abyste vyletěli brzy ráno a vraceli se ještě ten samý ten pozdě večer. Velkou výjimkou z tohoto pravidla je aktuální nabídka Ryanairu, který prodává zpáteční letenky do Bruselu Charleroi za 918 Kč. Na místo dorazíte v 7:50 hod. ráno a let domů je v 21:45, takže budete mít dostatek času, abyste si na snídani dali tradiční belgické wafle, prošli si celé centrum a ještě měli dostatek času na ochutnávku místního piva.

Samozřejmě vás nikdo nenutí, abyste letěli domů ten samý den. V Beligii můžete klidně strávit celý prodloužený víkend, navštívit pohádkově krásné Bruggy, města Antverpy nebo Gent, případně si udělat výlet i do nedalekého Lucemburku.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: v ceně klasické kabinové, 55 x 40 x 20 cm a malá kabelka nebo taška 35 x 20 x 20 cm, dohromady 10 kg
 • Dostupnost: červen – červenec
 • Termíny:
  • 8.6. ráno – 8.6. večer
  • 17.6. ráno – 18.6. večer (so – ne)
  • 6.7. ráno – 6.7. večer
  • 7.7. – 10.7.

Ubytování

Ubytování ve 3 hvezdičkovém hotelu v samém centru Bruselu vás vyjde přibližně na 800 Kč na os. a noc.

Jak do centra a do okolních měst?

Ve většině případů je nejlevnější spojení do centra i dalších měst se společností Flibco, která prodává jednosměrné jízdenky z letiště do celé Belgie už od 5 EUR. Počet těchto jízdenek je ale poměrně omezený, takže častější ceny jsou okolo 10 – 15 EUR za jednosměrnou jízdenku.

Náhled tarifu

Brusel z Prahy za 918 Kč​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)