Brusel – Ryanair – 36 Kč
12.11.2012

Brusel – Ryanair – 36 Kč

O této nabídce

Pro ty, kteří daleko do Budapešti nebo by chtěli spojit prohlídku tohoto nádherného města ještě s něčím jiným, tu máme naprostou bombu. Ryanair nyní nabízí zpáteční letenky Budapešť – Brusel Charleroi na prakticky celý leden a únor jenom za 36 Kč za zpáteční let. Přestože jste možné o Bruselu neslyšeli tolik jako o Paříži nebo Římě, mně osobně se se líbil možné více. Kromě toho nedaleko z Bruselu je to jen nedaleko do nádherných měst jako jsou Antwerpy nebo Bruggy nebo případně je možné zajet si s megabusem za pár EUR např. do Amsterdamu nebo Paříže.

Na cenu 36 Kč se dostanete při platbě Mastercard Prepaid, kterou si můžete výhodně zřídit např. prostřednictvím služby skrill.

Ubytování v Bruselu si potom můžete rezervovat zde.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Brusel{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)