Brusel – Jetair – 1662 Kč
10.3.2014

Brusel - Jetair

O této nabídce

Když se řekne Brusel, mnoho lidí si představí jen EU, Atomium a malého čůrajícího panáčka. Již méně lidí ví, že se opravdu jedná o jedno z nejhezčích evropských měst s nádherným historickým centrem. Na každém rohu si přitom můžete koupit zaručeně nejlepší wafle, které jste v životě měli. Díky nabídce tuifly.be se nyní můžete podívat z Prahy do Bruselu za naprosto luxusních 1662 Kč. Vzhledem k tomu, že do Belgie přímo z ČR nelítá Wizzair ani Ryanair, jedná se o cenu přímo královskou.

Možných termínů je hned několik, přičemž mezi nimi nechybí ani možnost dovolené na prodloužený víkend pátek – neděle, např. 23.5. – 25.5., 19.9. – 21.9., 26.9. – 28.9., 3.10. – 5.10. Všechny termíny naleznete přímo na stránkách aerolinky.

Tip: Pokud nechcete zůstávat jen na jednom místě, můžete přejet autobusem se společností Megabus do Paříže nebo Amsterdamu za ceny začínající na 1 libře. Lze očekávat, že Magabus v nejbližších týdnech spustí prodej promo jízdenek právě na měsíc květen.

Přestože je Brusel poměrně drahou destinací, nemusíte platit příliš mnoho ani za ubytování. Díky Smart nabídce bookingu si můžete rezervovat tříhvězdičkový pokoj v centru v 50% slevě už za 670 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 shortcodeid=“eb95cb39″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Brusel{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)