Brusel (Charleroi) – Ryanair – 450 Kč
31.3.2012

Brusel (Charleroi) – Ryanair – 450 Kč

O této nabídce

V případě, že byste si chtěli udělat v květnu výlet do Bruselu na návštěvu Evropského parlamentu či si zaletět jen pro pravé belgické pralinky, můžeme vám doporučit přímé lety Ryanairu z bratislavského letiska. Termínů je v květnu celá řada, víkendový výlet si můžete koupit třeba na 11. – 13. května.

Ubytování v blízkosti Evropské komise si můžete rezervovat v tomto levném hotelu (25€/os/noc).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Brusel{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)