Bruggy – Benátky severu od 936 Kč
25.5.2018

Bruggy - Benátky severu

936

O této nabídce

Vyrazte do severoevropských Benátek, do Brugg, nejkrásnějšího města Belgie! Toto vlámské město je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO a opravdu se není čemu divit. V historii bylo významným obchodním centrem, v současnosti patří mezi nejnavštěvovanější a nejfotografovanější města Belgie právě díky své středověké atmosféře.

Jedná se o kombinaci letadla (Ryanair)  + autobusu (Flibco).

Díky levným letenkám z Prahy do Bruselu se společností Ryanair je nyní snazší se do toho města dostat. Na letišti v Bruselu jen přeskočíte na bus společnosti Flibco, který vás za pár kováků doveze do centra Brugg. Zbytek už je jen na vás, co zde podniknete. Při cestě zpět zase hopsnete do Flibco busu, který vás přímo odveze zpět na letiště.

Nejlepším termínem je 12. 6. – 14. 6. (v úterý ráno tam, ve čtvrtek večer zpět). Dobré termíny se ale dají sehnat i jindy, například v sprnu. Letenky můžete rezervovat zde >>

 • Rezervujte: 
 • Zavazadla: ​​​​​​​kabinové zavazdlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm v ceně + jedna malá osobní věc do velikosti 25 x 33 x 20 cm, obě zavazadla nesmí přesáhnout 10 kg
 • ​​​​​​​Dostupnost: červen + srpen 2018
 • Termíny:
  • ​​​​​​​12. 6. – 14. 6. za 936 Kč (cena za letenku + bus)
  • 14. 8. – 16. 8. za 1 136 Kč (cena za letenku + bus)
  • 28. 8. – 30. 8. za 1 136 Kč (cena za letenku + bus)
  • 12. 6. – 17. 6. za 1 350 Kč (cena za letenku + bus)
  • jiné termíny jdou také nakombinovat

Ubytování

Přeci jenom se jedná o město na Seznamu kulturního světového dědictví UNESCO, tudíž počítejte s tím, že si za ubytování (respektive i za vše ostatní) připlatíte.
Mezi levnější varianty patří hostel 28, který nabízí pěkné dvoulůžkové pokoje s cenou okolo 600 Kč/noc. Další variantou je Guesthouse Orchid, který je oblíben turisty díky kombinaci velice dobré polohy a okolnímu klidu. V centru Brugg naopak doporučujeme hotel Ensor, kde máte snídani již v ceně pokoje.

Náhled letenky z Prahy do Bruselu za 678 Kč

Bruggy - Benátky severu od 936 Kč

Náhled autobusové jízdenky z Brusselu do Brugg za 10 €

Bruggy - Benátky severu od 936 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)