Bristol – Easyjet – 1357 Kč
23.10.2013

Bristol – Easyjet – 1357 Kč

O této nabídce

Na lednový prodloužený víkend se můžete vydat s Easyjetem do britského Bristolu. Zpáteční letenka z Prahy do Bristolu vychází na 1357 Kč/os. např. 24. ledna – 26. ledna. Netřeba brát dovolenou, odlet je v pátek večer. Na cenu dosáhnete, pokud poletíte alespoň dva a zaplatíte letenky běžnou debetní kartou. Nezapomeňte, že v ceně letenky je kabinové zavazadlo bez omezení hmotnosti.

Ubytování v Bristolu

Nabídka ubytování v Bristolu není moc velká, odpovídají tomu ceny. Nejlevnější hotel v centru pořídíte za 647 Kč/os/noc. Ostatní nabídky ubytování naleznete tady.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bristol{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)