Brisbane z Polska za 14786 Kč
14.5.2015

Brisbane z Polska

O této nabídce

Pokud se chystáte do Austrálie (nejen) za potápěním, rozhodně využijte skvělé nabídky Etihadu, který prodává zpáteční letenky z Varšavy (WAW) do Brisbane (BNE) za skvělých 14786 Kč. Brisbane je třetí největší město Austrálie a hlavní město státe Queensland, na jehož pobřeží se nachází slavný Velký bariérový útes. Letenky za tuto cenu jsou dostupné i v hlavní cestovní sezóně – v listopadu a prosinci.

Podmínky tarifu

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené 30 kg

Příklady termínů

Vízum

Ke vstupu do Austrálie potřebujete vízum, které ale při pobytu do 3 měsíců není zpoplatněno.

Jak do Varšavy

Z ČR se do Varšavy nejlevněji dostanete autobusem se společností Polskibus, která prodává jednosměrné jízdenky z Prahy už za 13 Kč.

Druhou možností je let vnitrostátní linkou s Wroclawi se společností Ryanair – cena letenek také začíná zhruba na 60 Kč s tím, že je třeba počítat s přesunem mezi oběma varšavskými letišti.

Ubytování

Ubytování v Austrálii je obecně poměrně drahé, ale při rezervaci takto dopředu je možné sehnat hezké ubytování nedaleko už okolo 800 Kč za os. a noc. Kromě bookingu se při vyhledávání ubytování můžete podívat i do srovnávače Trivago.

Autopůjčovna

K cestě po Austrálii můžete mimo letecké a pozemní dopravy využít i auto, když nejlevnější nabídky hlavních půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)