Brémy (Hamburk) z Prahy za 558Kč!!
22.7.2015

Brémy (Hamburk) z Prahy

O této nabídce

Před psaním tohoto příspěvku jsme se v redakci shodli, že Hamburk je jedno z nejhezčích měst Evropy a společně s Brémy to je výlet, který opravdu stojí za to! No a se zpátečníma letenkama od 558Kč není nad čím váhat. Vypadá to, že jich je ale už opravdu jen pomálu, tak doporučiji být rychlejší než rychlí. Zpáteční letenku Praha (PRG) – Brémy (BRE) pořídíte na termín 8.9. – 10.9.  již za 558Kč a k tomu se dá dokoupit jízdenka do Hamburku s megabus.com, za 1EUR, která ale jede v opravdu nevyhovující časy – vyřeší to Flixbus za 5EUR jedna jízda. Pokud máte ISIC, dostanete navíc 3EUR slevu stačí vyplnit tento formulář.

[singlepic id=616 w=576 h=432 float=center]

 

Termíny

  • jediný termín 8.9.-10.9.
  • odlety za 279Kč jsou dostupné září/říjen, návraz 799 Kč, příp. po zemi
  • v ceně příruční zavazadlo 55 x 40 x 25 cm, 10 kg
  • rezervace na stránkách Ryanairu

Ubytování

Je prostě, bohužel, za cenu nádhery těchto měst, trochu dražší. Každopádně my jsme rezervovali hotely až na místě v den pobytu na Hotels.com a sehnali jsme za příjemné částky hotel Condor hotel Hamburk a Novum hotel Hamburk.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)