Brazílie z Prahy od 11 974 Kč
12.2.2019

Brazílie z Prahy

od 11 974

O této nabídce

 

Zimních radovánek jsme si už užili a je čas vyrazit zase někam za poznáním. A co takhle do Brazílie? Letenky z Prahy do Ria de Janeira vyjdou od 11 974 Kč a nebo do Sao Paula od 12 000 Kč. Letět se dá již od února do konce června tohoto roku.

Ať už plánujete návštěvu přírodních krás Brazílie, měst či karnevalů, určitě touto nabídkou nepohrdnete. Pokud se vydáte do Ria, určitě odtud neprchejte pryč. Toto velice specifické a fotogenické město nabízí nejednu zajímavou atrakci (například monumentální sochou Krista tyčící se nad městem na Corcovadu, národní park Tijuca, nejznámější pláž Copacabanu atd).
Dále pak za návštěvu určitě stojí další zajímavá místa jako je třeba ostrov Ilha Grande, městečko Paraty, vodopády Iguacu, a nebo samozřejmě Amazonský prales apod.

Začátkem března, konkrétně od 2. 3. – 9. 3. 2019, je v Riu de Janeiru světoznámý karneval. I na ten si můžete zaletět v rámci této akce. Letět se dá do Ria a to v termínu od 21. 2. – 18. 3. Je to sice trošku delší období, ale aspoň vám to poskytuje dostatek času i na další zajímavá místa v Brazílii. Rio v tomto termínu rezervujte zde >>. Druhou možností je koupit tzv. open jaw letenky, tzn. s příletem do Ria 21. 2. a odletem se Sao Paula 11. 3. za 13 776 Kč. Tuto kombinaci rezervujte zde >>

Ubytování

Jakékoliv ubytování v Brazílii si vybírejte na stránkách Hotels.com, Booking.com a nebo si můžete najít nějaký pěkný apartmán na stránkách AirBnB.

Autopůjčovna

Ať už vyrazíte téměř kamkoliv, můžete si půjčit káru a probádat danou oblast na vlastní pěst. Auto si vyberte u nás v autopůjčovně.

Víza

Pro pobyt kratší jak 90 dnů občané České republiky nepotřebuji pro vstup do Brazílie víza.

Náhled letenky z Prahy do Sao Paulo za 12 000 Kč

Brazílie z Prahy od 11 974 Kč

Náhled letenky z Prahy Do Ria de Janeira za 11 974 Kč

Brazílie z Prahy od 11 974 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)