Brazílie – Rio de Janeiro z Vídně od 11 707 Kč
8.10.2019

Brazílie - Rio de Janeiro z Vídně

od 11 707

O této nabídce

Velice sympatické cenovky najdeme u letů z Vídně do Brazílie začátkem příštího roku. Na křídlech aerolinky KLM si nyní můžete zaletět do města Rio de Janeiro od 11 707 Kč. V ceně je klasické příruční zavazadlo, které většině cestovatelům na tripu postačí.

Brazilské Rio de Janeiro je město tří tváří. Tak vzhůru do jeho víru! První tváří jsou vysokánské mrakodrapy a barvami a životem pulzující centrum, čtvrť Lapa se svým street artem a pestrými mozaikami vám zatočí hlavu. Muzeum současného umění Niterói vypadá jak z jiného světa, na celé město hledící Kristus Spasitel si žádá respektu. Druhou tvář Ria de Janeira tvoří chudinské favely, místa ponurá, nebezpečná, přesto jsou nedílnou součástí Brazílie. Třetí tváří města je nespoutaná příroda, oblast Tijuca je lehce přístupná z Ria de Janeira. Ozývá se jí burácení vodopádů a mezi stromy poletují barevná křídla ptáků, tak už na nic nečekejte a poletujte s nimi.

Super termín vychází například 4. 2. – 17. 2. Tento termín rezervujte u nás na webu >>

  • Rezervujte: přímo v našem vyhledávači >>
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: leden – březen 2020
  • Termíny:
  • Pokud se nechcete vracet ve svých stopách, můžete si pořídit open jaw letenku s příletem do Rio de Janeira a odletem ze Sao Paola za 11 691 Kč. Letenku rezervujte u nás ve vyhledávači >>

Ubytování

V Riu bychom se ubytovali například v hotelech Petit Rio za 538 Kč / os. / noc nebo Atlantico Business Centro za 515 Kč / os. / noc. U obou možností je snídaně pro 2 osoby v ceně.

Další možnost ubytování hledejte na Hotels.comBooking.com, případně na AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud toho plánujete navštívit co nejvíc, tak určitě doporučujeme si půjčit auto. Auto si vyberte u nás v autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Vídně do Rio de Janeira za 11 707 Kč

Brazílie - Rio de Janeiro z Vídně od 11 707 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)