Brazílie – Rio de Janeiro – TAM Airlines – 10 809 Kč
23.4.2013

Brazílie – Rio de Janeiro – TAM Airlines – 10 809 Kč

O této nabídce

I o letních prázdninách můžete využít dopravce TAM a za 10 809 Kč si můžete zaletět do Ria. Rezervujte v tomto vyhledávači, do kterého zadáte jiný návrat, odlet z Madridu do Ria s návratem do Londýna. Příkladové datum může být 15. srpna – 24. srpna.

Madrid => Rio de Janeiro => Londýn 10 809 Kč

  • 15. srpna – 26. srpna
  • 17. srpna – 5. září
  • 15. srpna – 10. září

Na stejné termíny lze pořídit i Madrid => Sao Paolo => Londýn za 12 590 Kč, případně kombinaci Madrid => Sao Paolo, Rio de Janeiro => Londýn za 11 121 Kč.

Ubytování v Brazílii pořídíte již od 247 Kč/os/noc, případně sledujte tajné nabídky.

Jak se dostat do Madridu?

Do Madridu se dostanete z Prahy španělským Vuelingem, případně z Budapešti s Ryanairem.

Jak z Londýna?

Do Londýna přilítnete na hlavní letiště Heathrow, ovšem nízkonákladoví dopravci operují z okolních letišť. Do Prahy se dostanete ze Stanstedu a Gatwicku s Easyjetem, Wizzair létá z Lutonu do Prahy a do Brna. Případně do Brna se dostanete pomocí Ryanairu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rio de Janeiro{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)