Brazílie – Rio de Janeiro a Sao Paulo z Vídně od 10 795 Kč
30.10.2019

Brazílie – Rio de Janeiro a Sao Paulo z Vídně

10 795

O této nabídce

Využijte aktuální příjemně naceněné tarify aerolinky KLM, potažmo Air France, ze sousední Vídně a udělejte si tak výlet do dvou největších měst Brazílie. K dispozici jsou buď klasické „zpátečky“ do jednoho z měst nebo můžete sáhnout po dobrodružnější tzv. „open-jaw“ variantě, kdy návrat bude z druhého z měst, než kam byl nasměrován váš přílet. Termíny si pohodlně vyberete a letenky koupíte v našem kalendáři, u zmiňovaných open-jaw variant si nejprve omrkněte dostupná data z obou kalendářů a poté tato nabouchejte ručně ve vyhledávači. Příkladovou rezervací je Vídeň – Rio de Janeiro 13. – 31. 3. za 10 795 Kč nebo open jaw varianta Vídeň – Rio – Sao Paulo – Vídeň 13. – 30. 3. za 10 934 Kč.

Brazilské Rio de Janeiro je město tří tváří. Tak vzhůru do jeho víru! První tváří jsou vysokánské mrakodrapy a barvami a životem pulzující centrum. Druhou tvář Ria tvoří chudinské favely, místa ponurá, nebezpečná, přesto jsou nedílnou součástí Brazílie. Třetí tváří města je nespoutaná příroda, oblast Tijuca je lehce přístupná z Ria de Janeira.
Sao Paulo je nazýváno ošklivým sourozencem Ria de Janeira, ale prosím, nesuďte knihu podle obalu. Nechte se vtáhnout do víru vášně, ztraťte se v džungli mrakodrapů na Avenida Paulista. Žasněte nad kontrastující katedrálou Da Sé, stavte se na do dáli vonícím Městském trhu, kde se vše točí kolem jídla.

Ubytování

Po příletu do Ria de Janeira doporučujeme příjemný Petit Rio Hotel za 548 Kč / os. / noc nebo luxusnější Americas Granada Hotel za 661 Kč / os. / noc. Oba dva mají v ceně pobytu zahrnutou snídani.

Víza

Pro občany ČR platí bezvízový styk pro pobyt za turistickými účely do 90 dní.

Náhled letenky z Vídně do Ria de Janeira za 10 795 Kč

Brazílie – Rio de Janeiro a Sao Paulo z Vídně od 10 795 Kč

Náhled open jaw letenky z Vídně do Ria s návratem ze Sao Paula za 10 934 Kč

Brazílie – Rio de Janeiro a Sao Paulo z Vídně od 10 795 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)