Brazílie od 9 624 Kč
4.4.2017

Brazílie

O této nabídce

5. 4., tarif byl 4. 4. večer opravený. :-/ Nezapomeňte prosím příště platit platební kartou, letenky rezervované převodem bohužel nebudou vystaveny. 🙁
Využijte velmi sympatické nabídky portugalských aerolinek TAP, které se vytasily s nabídkou zaoceánských letů do Brazílie. V nabídce jsou především severovýchodní brazilská města jako Belém (již za 9 624 Kč) – ležící nedaleko delty Amazonky, Fortaleza či Natal. Byť se jedná o méně známé destinace, tak se rozhodně není čeho bát, protože právě stranou největší turistické pozornosti na Vás budou čekat krásné pláže a autentický místní život (zejména mimo Belém – největší město Amazonie). Odlety jsou naplánované vesměs z okolních měst – Mnichova a Vídně.

Ovšem trochu dráž se Vám podaří nakombinovat i výlet z Prahy. Z té se však solidně lze dostat i do Brasílie – relativně nově zbudovaného hlavního města.

  • Rezervace: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: dokonce 2 ks odbavených zavazadel po 32 kg a 1 ks standardního příručáku
  • Dostupnost: listopad 2017 – únor 2018
  • Termíny a destinace:

Ubytování

Přímo v „amazonské“ metropoli Belému se můžete po příletu zkusit ubytovat v tomto příjemném a dobře hodnoceném hostelu za 448 Kč/os./noc. Zatímco v centrálně položené Brasílii bychom zkusili tento čtyhvězdový hotel za 766 Kč/os./noc.

Další nabídku ubytování podle své preferované destinace si určitě pohodlně vyberete na stránkách Bookingu nebo využijte srovanavč služeb Trivago. Zajímavou alternativou by snad mohlo být i AirBnB.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností pro vstup na území Brazílie za účelem turistického pobytu nepřekračujícího 90 dnů.

Počasí

Ke konci kalendářního roku panují povětšinou na severu a východě konstatní teploty pohybující se na hranici 30°C, takže počítejte, že se pořádně ohřejete. 🙂 Na druhou stranu velmi příjemných teplot budou dosahovat i okolní vody Atlantského oceánu.

Náhled letenky z Mnichova do Belému za 9 624 Kč

Brazílie od 9 624 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)