Barcelona – Ryanair / Wizzair – 1091 Kč
20.4.2012

Barcelona – Ryanair / Wizzair – 1091 Kč

O této nabídce

Pokud byste se rádi podívali z Česka co nejlevněji do Barcelony, rozhodně by Vám neměla uniknout kombinovaná nabídka Ryanairu a Wizzairu, které nabízejí prodloužený víkend 23. – 27.5. s odletem z Brna a návratem do Prahy jenom za 1091 Kč včetně všech poplatků.

Letenky si můžete koupit takto:

Brno -> Milán Bergamo – 23.5. Ryanair – ideální zaplatit pomocí Mastercard Prepaid
Milán Bergamo -> Barcelona Girona – 23.5. Ryanair

Barcelona El Prat -> Milán Bergamo – 27.5. Ryanair (let v 6:30 hod)
Milán Bergamo -> Praha – 27.5. Wizzair

Pokud první letenku zaplatíte s Mastercard Prepaid a jste členy Wizzair Xclusive clubu, bude pro Vás výsledná cena 1091 Kč. Pokud nemáte možnost využít ani jedné slevy, vyjde Vás letenka o 11 EUR dráž.

Ubytování hned vedle Nou Campu je možné sehnat okolo 500 Kč/os./noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ addmarkerlist=“Barcelona{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)