Brasília – Delta Airlines – 13 549 Kč
17.6.2013

Brasília – Delta Airlines – 13 549 Kč

O této nabídce

Delta Airlines mají v nabídce zpáteční letenky do hlavního města Brazílie.  Jedná se o lety ze Stuttgartu se stejným návratem. Příkladem je let, kterým se do této destinace můžete podívat na konci letních prázdnin, konkrétně 23.-30. srpna. Rezervace provedete v našem vyhledávači.

Některé další termíny:

30.8.-6.9., 6.-13.9., 13.-20.9., 20.-27.9., 27.9.-4.10. 

Ubytování:

Ubytování v příkladovém termínu lze pořídit v hotelu*** , který se nachází 2 km od zastávky městské hromadné dopravy za 631 Kč/os/noc včetně snídaně. Hodnocení hotelu na bookingu je 8/10.

Doporučujeme také navštívit autopůjčovnu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Brasilia{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)