Boston z Prahy za 7 650 Kč
1.11.2018

Boston z Prahy

7650

O této nabídce

Za opravdu super cenu vychází letenky na východní pobřeží USA, konkrétně do Bostonu! Letenky z Prahy do tohoto čupr města vás přijdou na 7 650 Kč. Letět za tuto (případně o pár korun vyšší) cenu se dá v zimních měsících příštího roku. V ceně je sice jen příruční zavazadlo, ale člověk toho ve skutečnosti opravdu moc nepotřebuje. 

No a proč do Bostonu? Boston je především jedno z nejstarších a kulturně nejvýznamnějších měst v USA. Na konci 19. století zde byla spuštěna vůbec první linka metra v celých státech a v přilehlém Cambridge se nachází nejstarší a rovněž jedna z nejprestižnějších univerzit – Harvard. Rovněž je zde velice oblíbený hokejový klub – Bruins, na který určitě doporučujeme zajít při návštěvě Bostonu.  

Suprově vychází termín 5. 2. – 12. 2. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Ubytování v Bostonu bohužel nepatří mezi nejlevnější. Poměrně přijatelně Newbury Guest House, ideální pro romantiky. Za dvoulůžák se snídaní zaplatíte 1 290 Kč/os. Další přijatelnou alternativou je Best Western Rockland, kde zaplatíte 1400 Kč.

Další alternativy můžete hledat na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, a nebo na AirBnB. 

Víza

Při koupi letenek do USA pamatujte na nutnost obstarat si elektronickou registraci ESTA. Více se o ní dozvíte na těchto stránkách. Následně se proklikáte jednoduchým formulářem a po zaplacení 14 USD je Vaše.

Náhled letenky z Prahy do Bostonu za 7 650 Kč

Boston z Prahy za 7 650 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)