Boston a Barcelona z Prahy za 7 797 Kč
26.4.2018

Boston a Barcelona z Prahy

7797

O této nabídce

Na píseň legendární kapely Elektrick Mann „Všechno co je od B je dobré“ naváže náš dnešní tip na výlet. Během jednoho tripu zkombinujete návštěvu dvou partnerských měst – katalánské Barcelony a amerického Bostonu. Celé kombo vás přitom při odletu z Prahy vyjde na parádních 7 797 Kč. Základem této akce jsou velmi levné letenky právě z Barcelony do centra Massachusetts, k nimž dokoupíme přískoky z Prahy dle libosti. Finančně nejzajímavější kombinace se pak podaří poskládat během října. Akce je to zajímavá především pro ty z vás, kteří dokáží cestovat nalehko, neboť v základní ceně je pouze příruční zavazadlo.

Barcelonu asi není třeba sáhodlouze představovat, ale co vás čeká na severovýchodě Spojených států amerických? Boston je především jedno z nejstarších a kulturně nejvýznamnějších měst v USA. Na konci 19. století zde byla spuštěna vůbec první linka metra v celých státech a v přilehlém Cambridge se nachází nejstarší a rovněž jedna z nejprestižnějších univerzit – Harvard. Rovněž zdejší hokejový klub – Bruins jsou prvním celkem z USA, který vstoupil do NHL a řadí se mezi členy „Original Six“. V říjnu již bude v průběhu nová sezona a tak by fanouškům ledního hokeje neměl uniknout nějaký domácí zápas, v němž by měla být patrná i česko-slovenská stopa. Mezi aktuální opory týmu se totiž řadí Davidové Krejčí s Pastrňákem a kapitán Zdeno Chára. Kromě hokeje lze navštívit i baseball. Ve městě sídlí populární klub Red Sox a právě v říjnu bude celá MLB vrcholit. Basketbaloví fanoušci pak zamíří na utkání místních Celtics.

 • Rezervujte: 
 • Zavazadla:
  • ​​​​​​​Barcelona – Boston:1 ks příručního zavazadla limitovaného rozměry 56 x 45 x 25 cm
  • přískoky dle dopravce
   • Vueling:​​​​​​​ 1 ks příručního zavazadla s rozměry 55 x 40 x 20 cm a max. hmotnosti 10 kg + 1 ks malé tašky limitované velikostí 35 x 20 x 20 cm
   • ​​​​​​​Ryanair: stejně jako Vueling
   • ČSA: 1 ks příručního s rozměry 55 x 45 x 20 cm a hmotností do 8 kg
 • Dostupnost: září – říjen 2018
 • Termíny:
 • ​​​Příklady
  • ​​​​​​​19. – 26. 10. za 7 797 Kč
   • ​​​​​​​19. 10. -> Praha – Barcelona za 1 528 Kč (Vueling)​​​​​​​
   • 20. – 25. 10. -> Barcelona – Boston za 4 945 Kč >> REZERVUJ ZDE
   • 26. 10. -> Barcelona – Praha za 1 324 Kč (Ryanair)
  • ​​​​​​​10. – 16. 10. za 7 797 Kč​​​​​​​
   • 10. 10. -> Praha – Barcelona za 1 528 Kč (Vueling)​​​​​​​
   • 11. – 15. 10. -> Barcelona – Boston za 4 945 Kč >> REZERVUJ ZDE
   • ​​​​​​​16. 10. -> Barcelona – Praha za 1 324 Kč (Ryanair)

Ubytování

Ubytko v centru Bostonu není žádná lacinka. Solidně vychází tento apartmán za 1 569 Kč/os./noc (má však společnou sociálku) anebo tato slušná tříhvězda za 1 245 Kč /os./noc. Kromě osvědčeného Bookingu bychom zabrousili i na stránky AirBnB, kde se mohou objevit i zajímavější nabídky od lokálů. Nocleh v Barceloně hledejte na již zmíněných webech anebo dejte na náš tip v podobě tohoto skvěle hodnoceného hotelu v srdci města za 893 Kč/os./noc.

Víza

Před cestou do Spojených států amerických si nezapomeňte zařídit elektronickou registraci ESTA. Zvládnete to hravě za pár minut a návod najdete na našich stránkách. Poplatek činí 14 USD.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 528 Kč
Boston a Barcelona z Prahy za 7 797 Kč

Náhled letenky z Barcelony do Bostonu za 4 945 Kč

 

Boston a Barcelona z Prahy za 7 797 Kč

Náhled letenky z Barcelony do Prahy za 1 324 Kč
Boston a Barcelona z Prahy za 7 797 Kč

guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Drahomír Kolenčík

Zarezervoval jsem si letenky 17.9. až 20.10, ale nešlo mi to zaplatit. Na mailu mám, že mam letenku zazervovanou, ale nemůžu najít odkaz na zaplacení. Jak to mám zaplatit?

MireK

Po 18. hodině už je možnost jen platby kartou. Teď jsem zkoušel dělat rezervaci přímo na váš termín a normálně mi prošla a přesměrovalo mě to na platební bránu.

To se u tebe nestalo?

Mirek

Drahomír Kolenčík

Přesměrovalo mě to na platební bránu, ale platbu mi to nevzalo. V příloze mailu mám poslaný i údaje, kam to zaplatit převodem. Na platební stránku mi to nejde vrátit, jen na přehled rezervace.

MireK

Je možné, že jsi měl nízký limit pro platbu kartou. Nyní už se na bránu nedostaneš – musel bys udělat novou rezervaci. Ta stará rezervace Ti stejně o půlnoci propadne, takže teď už to asi nedotáhneme.

Zkusíš novou rezervaci? Kdyby ti to nešlo, můžu původní rezervace zrušit a místa by se tam měla znovu objevit.

Kdybys potřeboval, můžeme to klidně doladit i na mailu (psal jsem ti).

Mirek

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)