Bosna a Hercegovina z Vídně za 508 Kč
8.3.2018

Bosna a Hercegovina z Vídně

508

O této nabídce

Navštivte Bosnu a Hercegovinu, zemi s množstvím jezírek, řek a vodopádů z Vídně už za 508 Kč.
V okolí Tuzly se zajděte podívat na jezera Pannonica, které díky slané vodě připomínají malé moře. V centru si popovídejte s místními třeba u šálky tradiční kávy uvařené v džezvě anebo ochutnejte jedno z domácích piv. Po cestě do Sarajeva si udělejte malou odbočku a navštivte poslední žijící evropský prales Perućica, kde najdete nejvyšší smrk na světe a prozkoumejte okolí v doprovodu lesníků. V Sarajevu se nechte dopravit třeba koňským spřežením k prameni řeky Bosna, kde na vás čeká pohádková alej vzrostlých platanů vedoucí téměř bez převýšení až k onomu pramenu. Turisté si můžou vyšlápnout na horu Igman nad pramenem. V městečku Mostar se vraťte v čase do středověkého orientu a u konce výletu zchlaďte hlavu ve vodopádech Kravica.

Květnový termín 16.5. – 23.5. za 508 Kč REZERVUJTE ZDE >>

  • Rezervujte: přímo přes stránky WizzAir
  • Zavazadla: 1 ks příručáku s limity rozměrů 42 x 32 x 25 cm
  • Dostupnost: nejlevněji květen – září 2018
  • Termíny:
   • 16. 5. – 23. 5. za 508 Kč
   • 7. 6. – 14. 6. za 508 Kč
   • 28. 6. – 8. 7. za 508 Kč
   • 6. 8. – 12. 8. za 508 Kč
   • 27. 8. – 3. 9. za 508 Kč
  • TIP: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si trochu připlatí – ovšem rozdíl je pouze v řádu desetikorun až pár stovek

 

Ubytování

V Tuzle se na pár dní ubytujte v tomto skvěle hodnoceném apartmánu za 508 Kč/os./noc. se snídaní v ceně. V Sarajevu třeba v tomto hotelu za 372 Kč/os./noc.
Další nabídka bydel po celé Bosně a Hercegovině naleznete na stránkách 
Bookingu či srovnavače služeb Trivago.
​​​​​​​

Co v okolí Tuzly

Z Tuzly se jednoduše dostanete do hlavního města Sarajeva vzdleného asi 125 km. Cesta zabere cca 3 hodiny a jízdenka na autobus stojí 10 €. Ze Sarajeva je to potom už jen dalších cca 100 km do populárního Mostaru, zapsaného na Seznamu světovhé dědictví Unesco. Vyrazit můžete taky autem z naší autopůjčovny.

Jak do Vídně

Z Prahy se dostanete přím na letiště s dopravcem RegioJet. Další alternativu přináší FlixBus a pokud rádi cestujete vlakem, s Českými dráhami jste ve Vídni taky za pár stovek, pokud jízdenku koupíte s dostatečným předstihem.

Náhled letenky z Vídně do Tuzly za 508 Kč

Bosna a Hercegovina z Vídně za 508 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)