Bosna a Hercegovina z Bratislavy za 540 Kč
31.1.2017

Bosna a Hercegovina z Bratislavy

O této nabídce

Společnost Wizzair přichází s další linkou ze slovenského hlavního města. Z Bratislavy se nyní kromě již zavedených destinací jako je Kyjev či makedonské Skopje nově dostanete také do města Tuzla ležícího v Bosně a Hercegovině. Doposud bylo s lowcostovými společnostmi nejvýhodnější spojení z okolí České republiky do Bosny z berlínského letiště Schönefeld. To by se však mělo změnit počínaje 27. březnem, kdy z Bratislavy odletí první spoj. Linka bude pravidelně obsluhována 3 x týdně, a to v pondělí, středu a pátek. Ceny za jednosměrné letenky začínají na 9,99 € čili 270 Kč (pro členy WDC). Termínů je tuto fajn cenu opravdu dostatek. Tak neváhejte a udělejte si výlet třeba jen na víkend.

 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s limity rozměrů 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: březen – červen 2017
 • Příklady termínů:
  • 27. – 31. 3. za 540 Kč  – první lety
  • 29. 3. – 3. 4. za 540 Kč
  • 3. – 8. 5. za 540 Kč
  • 17. – 22. 5. za 540 Kč
  • 2. – 5. 6. za 540 Kč
  • 21. – 26. 6. za 540 Kč
  • a mnoho dalších!!!
 • Náš TIP: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si trochu připlatí – ovšem rozdíl je pouze v řádu desetikorun až pár stovek

Ubytování

Pro ubytování v centru Tuzly bychom zvolili tento jednoduchý hotel s prima hodnocením za 487 Kč/os./noc včetně snídaně. Zajímavě vypadá i možnost ubytovat se v tomto guesthousu za 237 Kč/os./noc, kde Vám nabízí k transort z letiště.

Další nabídku ubytování jak v Tuzle, tak v hlavním městě Sarajevu objevíte na stránkách Bookingu nebo srovnavače Trivago.

Co v okolí Tuzly?

Tuzla je s více než 120 tisíci obyvateli největším centrem severo-východní části Bosny a Hercegoviny a zároveň třetím nejlidnatějším městěm celé federace. Bezpochyby za největší lákadlo zdejší oblasti lze označit solné jezero Pannica, které je jediné svého druhu v Evropě.

Z Tuzly se také jednoduše dostanete do hlavního města Sarajeva vzdleného asi 125 km. Cesta zabere cca 3 hodiny a jízdenka na autobus stojí 10 €. Ze Sarajeva je to potom už jen dalších cca 100 km do populárního Mostaru, zapsaného na Seznamu světovhé dědictví Unesco.

Jak do Bratislavy?

Z Prahy je nejvýhodnější využít autobusového spojení Eurolines nebo Regiojet, kteří pokrývají trasu více spoji. Za čtyřhodinovou jízdu zaplatíte 250 Kč/směr. Pokud do autobusu přistoupíte v Brně, pak Vás cesta vyjde jen na 180 Kč.

Pokud preferujete cestu vlakem, lze využít stejného žlutého dopravce, který začal na této trati nedávno působit. Jízdenka z Prahy je o stovku dražší než bus, přičemž z Brna je cena porovnatelná s autokarem.

Pamatujte však, že odlet směrem na Balkán je již před 8 hodinou ráno. Tudíž nejlepší bude v Bratislavě strávit již předešlou noc (na hotelu, u kamarádů či na letišti) anebo jet nočním busem s příjezdem ve 3:15 a následně se přesunout na letiště.

Náhled letenky za 540 Kč z Bratislavy do Tuzly
Bosna a Hercegovina z Bratislavy za 540 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)