Borneo z Berlína za 8 289 Kč
21.6.2019

Borneo z Berlína

8 289

O této nabídce

Milujete nedotčenou přírodu, džungle, pláže, zvířata a pozitivní přístup k životu? Tak si zaleťte na křídlech aerolinky Scoot z Berlína do malajské části Bornea (do Kuchingu) jen za 8 289 Kč a poznej, jaké to je  být jako „orang“ mezi svými. Letět se dá v období od září tohoto roku do března roku následujícího. U některých termínů je i delší stopover v Singapuru, který můžete využít k návštěvě tohoto fascinujícího města, které již uchvátilo nejednoho cestovatele.

Borneo je třetí největší ostrov na světě, který je známý svou nedotčenou přírodou a nekonečnými pralesy. Ať už se rozhodněte vydat to malajské části, kam jsou směřovány tyto letenky, nebo do indonéské části, která zaujímá většinu ostrova, tak se opravdu můžete těšit na civilizací neposkvrněnou přírodu. Po příletu doporučujeme neutíkat z Kuchingu a nějaký ten čas využít k poznávání tohoto „kočičihího“ města a jeho okolí. Za návštěvu stojí určitě nedaleký národní park Bako, případně si můžeme doporučit jednodenní trek v Kubah NP. Poté pokračujte na východ přes národní park Mulu až do oblasti Sabah k Mount Kinabalu a ještě dále na východ, kde se můžete těšit na krásné kýčovitě zbarvené písečné pláže. Cestou třeba narazíte na nosáče alias proboscis monkey. V neposlední řadě se určitě můžete těšit na orangutany, na které – pokud budete mít trošku štěstí – můžete narazit volně v přírodě a nebo v rehabilitačním centru Sepilok.

Super termín vychází například od 30. 10. – 16. 11. Tento termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!
 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Scoot
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
 • Dostupnost:
 • Termíny:
  • 22. 9. – 5. 10. za 8 289 Kč
  • 25. 9. – 10.10. za 8 289 Kč
  • 9. 10. – 26. 10. za 8 289 Kč
  • 30. 10. – 16. 11. za 8 289 Kč
  • 13. 1. – 4. 2. za 8 289 Kč
  • 3. 2. – 15. 2. za 8 289 Kč
  • 8. 3. – 21. 3. za 8 289 Kč
  • … a další

Ubytování

Jako v jiných zemích JV Asie, ani zde vám ubytování nevyprázdní peněženku. Doporučujeme se ubytovat kousek od nábřeží, protože pak to máte všude blízko. Za zvážení stojí hotel Meritin, kde vás dvoulůžák se snídaní vyjde na 424 Kč/os. Ti náročnější z vás se zas můžou ubytovat v The Ranee Boutique Suites, kde vás nocleh v apartmánu pro 2 se snídaní vyjde na 850 Kč/os. Naopak opravdovým baťůžkářům zas doporučujeme Singgahsana Lodge, kde vás hodně jednoduchý pokoj pro dva vyjde na 160 Kč/os.

Další možnosti uybtování heldejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a nebo na asijské verzi bookingu na Agodě.

Víza

Při pobytu do 90 dnů nepotřebuje pro vstup do malajské části Bornea vízum.

 

Náhled letenky z Berlína na Borneo za 8 289 Kč

Borneo z Berlína za 8 289 Kč


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Veronika

Máte někdo zkušenosti s touto aerolinkou? Ještě jsme s nimi neletěli, tak vůbec nevim co čekat. Přeci jen low coast tak daleko je risk. Díky

Lukáš

Loňská zkušenost – let Berlín – Singapur – Kuala Lumpur, vcelku bez problémů, v základním tarifu je jen místo, nic jiného nečekejte, let poměrně novým Dreamlinerem, normální místo na nohy (mám 185cm a bylo to ok), jídlo a pití zabalit s sebou na palubě je poměrně drahé a malé. Pokud si člověk neuspořádá piknik na sedadle, tak si toho nikdo nevšímá. Výhoda je přímý let do SIN a cena, my platili asi 8500,- i s přeletem do KL. Příruční zavazadlo, taky nikdo neřešil, na palubě není zábavní systém – žádná obrazovka v sedačce. Celkem milý personál na palubě. Lety byly na čas, žádné problémy ani komplikace, odbavení bylo možné udělat online v aplikaci a v kiosku na letišti. U některých letů je dlouhý většinou přes den stop v Singapuru, což byl příjemný bonus – podívat se do města, bez nutnosti tam nocovat. Nic víc mě nenapadá :-). Cena zvítězila nad pohodlím a rozhodně nelitujeme toho, že jsem se Scootem letěli, i když je spousta mnohem pohodlnějších airolinek.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)