Borneo na Vánoce – 13653 Kč
9.11.2014

Borneo na Vánoce

O této nabídce

Borneo je třetí největší ostrov na světě, známý svou nedotčenou přírodou a nekonečnými pralesy. Díky aktuálnímu tarifu Qatar Airways a Malaysia Airlines je nyní možné koupit na Vánoce zpáteční letenky z Budapešti nebo Mnichova už za 13653 Kč. Letenky jsou za tuto cenu dostupné do malajsijské části ostrova do měst Kota Kinabalu nebo Kuching.

Vzhledem k tomu, že 3 týdně na Borneu je poměrně dost, můžete využít například letecké společností Air Asia a přeletět Z Kota Kinabalu, Kuchingu nebo Bruneje na pevninskou část Malajsie, Indonésie nebo do Singaporu.

Příklady rezervace:

  • Budapešť – Kota Kinabalu – Budapešť (7. – 26.12.) – 13653 Kč
  • Budapešť – Kuching – Budapešť (8. – 29.12.) – 13653 Kč
  • Budapešť – Kuching, Kota – Kinabalu – Budapešť (5. – 26.12.) – 14211 Kč
  • Mnichov – Kuching – Mnichov (9. – 29.12.) – 15629 Kč
  • Mnichov – Kota Kinabalu – Mnichov (8. – 29.12.) – 15629 Kč

Ubytování:

Ubytování doporučujeme rezervovat přes rezervační systém Agoda, případně o trochu dražší, ale možná uživatelsky příjemnější Booking.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kota Kinabalu{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)