Bordeaux a Marseille z Prahy za 54 Kč
18.10.2016

Bordeaux a Marseille z Prahy za 54 Kč

O této nabídce

Společnost Volotea opět uvolnila akční letenky po Evropě již od 0,89 €. Tak proč v prosinci sedět doma, když se můžete podívat na krásný eurovíkend do Francie? Konkrétně letět z Prahy třeba do Marseille 9. prosince a navracet se z Bordeaux taktéž do Prahy v pondělí 12. prosince. Tato kombinace letenek Vás vyjde na parádní 2 € neboli 54 Kč.

Cena platí pro členy Supervolotea. Staňte se členem!
Členství si přikoupíte za 49,99 € na celý rok a může díky němu cestovat neomezený počet cestovatelů. Vždy však platí, že součástí skupiny musí být vlastník členství. To lze ale obejít tak, že člen klubu Vám letenky koupí, nicméně sám cestovat nebude a Vy mu tak zaplatíte pouhé symbolické 1 €. Domluvit se můžete klasicky v komentářích. 🙂

  • Rezervace: přímo na stránkách Volotea
  • Dostupnost: prosinec 2016, nicméně letenky padají do systému postupně
  • Zavazadla: v ceně jsou dvě příruční zavazadla, větší o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší s limitem 35 x 20 x 20 cm, dohromady max. 10 kg

V kombinacích s odlety a přílety na pražské letiště můžete uvažovat o výletech do francouzských měst Bordeaux, Marseille, Nantes a Toulouse resp. do italských Benátek. Nejlevnější varianty seženete jejich kombinacemi , přičemž  ve vyhledávači hledejte jako multi-city.

Dostupné termíny za 1 €

Letenky do systému aerolinka posílá nahodile, tudíž, pokud Vám zatím termín nehodí, tak nevěště hlavu. Termíny sledujeme a budeme je pro Vás postupně aktualizovat.

Praha – Marseille: 2, 9, 16, 19, 23, 30. 12.

Bordeaux – Praha: 12. 12. ,  27. 2. , 6. 3. , 24. 4.

Nantes  – Praha: 6, 13, 20, 31. 3.

Praha – Benátky: 8. 12.

Ubytování

Nejširší nabídku volných pokojů a hotelů naleznete na stránkách Bookingu nebo použijte srovnavač Trivago.

Přesun ve Francii

Ještě je však třeba počítat s přesunem mezi oběma francouzskými městy, který jsou od sebe vzdáleny 650 km. K přesunu jsou nejlepší možností autobusy Flixbus za 479 Kč.

Náhled letenky za 2 €

Bordeaux a Marseille z Prahy za 54 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
43 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)