Bombaj z Prahy za 9916 Kč
28.5.2015

Bombaj z Prahy

O této nabídce

Pokud Vás zaujal náš trip report z Indie a chtěli byste se do této země vypravit také, můžete využít aktuální akční nabídky Turkish Airlines, kteří aktuálně prodávají letenky z Prahy (PRG) do Bombaje (BOM) se slušnými přestupy v obou směrech za příjemných 9916 Kč. Za tuto cenu můžete letět prakticky každý den od října do března příštího roku s výjimkou vánočních svátků. Nechybí ani příkladové datum – 14. října s návratem 29. října.

[singlepic id=493 w=576 h=432 float=center]

 

  • Rezervace a Termíny: říjen 2015 – březen 2016 – blíže viz tento KALENDÁŘ (pokud chcete platit kartou či hotově, využijte tento vyhledávač)
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbaveného 30 kg
  • Maximální doba pobytu: bez omezení

 Ubytování v Bombaji

Hotely v Bombaji začínají na 174 Kč/os/noc, velmi slušné ubytování v centru Bombaje bychom rezervovali v tomhle hotelu. V jiných částích Indie mrkněte také na tajné nabídky a případně si to srovnejte na Trivagu.

Víza

Občané ČR potřebují vízum – v současné době můžete žádat pouze na Indické ambasádě v Praze, turistické vízum stojí aktuálně 850 Kč, občané SR, kteří budou žádat o vízum v Praze, zaplatí dvojnásobek. Nezapomeňte, že na žádosti je potřeba správná velikost fotografie (není to klasická pasová fotka) a tu samou fotografii musíte mít uloženou v té elektronické žádosti, jinak vám vízum nevydají.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)