Bombaj z Prahy za 6677 Kč
13.7.2016

Bombaj z Prahy

O této nabídce

Update: Špatné zprávy, aerolinka začala rezervace postupně rušit. Nicméně zatím máme info, že zrušené jsou zatím pouze některé rezervace, přijde nám, že na Seychellách hrají na pláži karty o to, kdo poletí a kdo ne.

Aerolinka AIR SEYCHELLES zřejmě udělala chybu při naceňování letenek do Bombaje, které na podzimní termíny aktuálně prodává jen za 5050 Kč s odletem z Paříže. Jestliže si k ceně připočteme cenu přípoje z Prahy do Paříže, aby časy navazovaly co nejlépe, celková cena letenek z Prahy do této indické metropole bude jen 6677 Kč (v při 2 cestujících osobách)!

Jestliže se tedy do Indie chystáte, vůbec na nic nečekejte.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadlo: v ceně 1 odbavené zavazadlo
  • Cestovní období: tarif je dostupný od září do února příštího roku (mělo by jít až do června, ale termíny jsme zatím nenašli)
  • Příklady termínů:

[/highlightbg]

Přípoj z Prahy do Paříže:

Než koupíte přípoj z Prahy do Paříže, počkejte ještě několik dní, než budou vystavené letenky potvrzeny. Aktuální cena přípoje se společností easyjet je přibližně 1627 Kč a lety parádně navazují.

 

Bombaj z Prahy za 6677 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
20 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)