Bombaj – Turkish Airlines – 11 843 Kč
31.7.2012

Bombaj – Turkish Airlines – 11 843 Kč

O této nabídce

Zajímavou možností navštívit v zimě Indii přináší velmi kvalitní aerolinky Turkish Airlines. Zpáteční letenka z Prahy Ruzyně do Bombaje vychází na 11 843 Kč. Jako příklad udáváme datum 2. února z Prahy s návratem z Bombaje 16. února. Letenku naleznete v tomto vyhledávači.

Pro delší pobyt můžete využít datum 30. ledna – 17. února či 27. ledna – 17. února.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bombaj{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)