Bombaj – Qatar Airways – 12 190 Kč
4.9.2012

Bombaj – Qatar Airways – 12 190 Kč

O této nabídce

Pro cestovatele, mířící do Indie, nabízí Qatar Airways zpáteční letenky z Vídně do Bombaje  za 12 190 Kč. Letenky jsou dostupné od 10. září do 13. března. Jako příklad uvádíme odlet z Vídně 30. ledna s návratem 14. února. Letenku naleznete v tomto vyhledávači.

Jako příklad podzimního výletu do Bombaje – odlet 18. října s návratem 6. listopadu. Letenka na tyto data vychází na 12 268 Kč.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bombaj, India{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)