Bogota – Kolumbie – American Airlines – 12 210 Kč
18.6.2013

Bogota – Kolumbie – American Airlines – 12 210 Kč

O této nabídce

American Airlines mají k dispozici zpáteční letenky do Kolumbie. Jedná se o cesty s odletem z Barcelony, přičemž absolvujete jeden přestup v Miami a zpět přiletíte do Berlína.  Jako příkladový let uvádíme termín 24. listopadu s návratem 9. prosince. Rezervace provedete v tomto vyhledávači.

Některé další termíny:

18.-25.10., 10.-17.11., 24.11.-1.12.

Ubytování:

Ubytování v příkladovém termínu 24.11.-9.12. vychází na skvělých 255 Kč/os/noc včetně snídaně. Hodnocení na bookingu 9/10.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bogota{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)