Bermudy z Prahy – 12 997 Kč
21.1.2018

Bermudy z Prahy

12997

O této nabídce

Zaleťte si na konci léta na Bermudy! Trochu opomíjené ostrovy uprostřed Atlantiku vychází z Prahy s Deltou na 12 997 Kč. To je hodně dobrá cena, běžně letenky vychází o 5 – 8 000 Kč více. A kdy? Například s odletem 28. srpna a návratem 6. září Rezervuj tento termín >>

Drobnou vadou na kráse je nutné přenocovat cestou tam v některém americkém městě (Boston, Atlanta či New York). Letiště opustit samozřejmě můžete, takže párty, nákupy či rychlá prohlídka města to jistí.

Co dělat na Bermudách?

Bermudy jsou maličké, rozkládají se na pouhých 53 kilometrech čtverečních. I tak ale zde kromě nádherných pláží jako je Horseshoe Bay Beach či Tobbaco Bay, najdete pěkný trek po bývalé železnici, staré centrum města St. Geroge či malé akvárium Devil’s hole. Když budete mít více času, vyrazte ještě k majáku Gibbs Hill z roku 1846.  

TIP: Existují i jiné varianty s dalším přestupem přes Atlantu či Boston, termíny od 16. srpna do konce roku 2018

Ubytování

Volbu ubytování určitě nepodceňte, Bermudy nejsou žádná levnota, nejlevněji přes AirBnB například tohle studio za 955 Kč/os/noc. Nezapomeňte využít slevu ve výši 725 Kč přes tento odkaz.

Víza

Bermudy jsou zámořské území Velké Británie, vízum tedy netřeba. S sebou biometrický platný pas + ESTA (přestupujete v USA).

Náhled letenky z Prahy na Bermudy za 12 997 Kč

Bermudy z Prahy - 12 997 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)