Bergen o letních prázdninách z Prahy za 2005 Kč
4.5.2016

Bergen z Prahy

O této nabídce

K návštěvě nádherných norských fjordů vybízí Norwegian přímými lety z Prahy do Bergenu, které i během letních prázdnin seženete za 694 norských korun tedy 2005 Kč. Navíc při cestě můžete na palubě letadla využít wi-fi připojení zdarma.

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách společnosti Norwegian (nejnižší ceny dosáhnete při rezervaci v norštině a platbě v norských korunách)
  • Dostupné termíny: od poloviny srpna do března 2017
  • Zavazadlo: v ceně je příruční zavazadlo 10 kg, odbavené si můžete dokoupit za přibližně 578 Kč.

[/highlightbg]

Cestování po Fjordech

K poznávání fjordů je ideální prostředkem vypůjčené auto. Nejvýhodnější nabídky většiny velkých sítí půjčoven můžete porovnat v naší autopůjčovně. V některých případech můžete najít nižší ceny na norské mutaci autopůjčovny Budget.

Ubytování v Norsku není nejlevnější. Můžete si s sebou vzít stan nebo v případě, že preferujete teplou postel, se porozhlédněte po místních kempech, které často nabízejí cenově přijatelné ubytování v chatkách. Některá naleznete na Booking.com, ale doporučujeme se také podívat na seznam kempů, protože některé umožňují rezervaci pouze přímo přes jejich stránky.

Pobyt pouze v Bergenu

Cestujete-li třeba jen na víkend a chcete zůstat pouze v Bergenu a okolí, tak se z letiště do města dopravíte autobusem Flybussen. K ubytování v Bergenu můžeme z vlastní zkušenosti doporučit Marken gjestehus.

Bergen o letních prázdninách z Prahy za 2005 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)