Benátky – Wizzair – 658 Kč
25.4.2013

Benátky – Wizzair – 658 Kč

O této nabídce

Wizzair dnes výrazně snížil ceny na letní lety z Prahy do Benátek, díky čemuž je možné koupit letenky na druhou polovinu června a začátek července jenom za 658 Kč za zpáteční let. Pokud nejste členy Wizzair discount clubu, letenky Vás vyjdou přibližně na tisícovku (z toho plyne, že při 2 a více osobách se Vám vyplatí zaplatit pro jednoho z Vás členství a letenky koupit za zvýhodněnou cenu).

Jako příklad uvádíme prodloužený 29.6. a návrat 2.7

Ubytování není v Benátkách v červenci úplně levné – jeho cena se pohybuje okolo 900 Kč za os. a noc.

Pokud byste chtěli využít superlevných letenek a zajet se podívat do okolních měst (Padova, Vincenza, Verona, Milán), můžete si půjčit auto v naší autopůjčovně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Benátky{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)