Benátky – Wizzair – 658 Kč
21.8.2013

Benátky – Wizzair – 658 Kč

O této nabídce

Prodloužený víkend v Benátkách s letenkou za 658 Kč můžete uskutečnit během letošního podzimu. S odlety z Prahy nabízí Wizzair zpáteční letenky za tuto cenu na mnoho termínů, příkladem může být prodloužený víkend sobota – úterý 19. října – 22. října. Na tuto cenu dosáhnete, poletíte-li s malým kabinovým zavazadlem a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte a i s ročním členstvím vás 1 letenka vyjde na rozumných 1063 Kč.

Další dostupné termíny za tuto cenu

Odlet v září: 17,28

Odlet v říjnu: 1,12,15,19,22,26,29

Návrat v říjnu: 8,12,15,19,22,26

Odlet v listopadu: 12,16,26,30

Návrat v listopadu: 2,5,9,12

Ubytování v Benátkách

Jednoduché ubytování ve Venezia Mestre kousek od hlavního nádraží pořídíte za 579 Kč/os/noc. Chcete-li ovšem bydlet v centru Benátek, potom doporučujeme tuto kvalitní rezidenci včetně snídaně.

Doprava do centra

Nejjednodušším způsobem dopravy mezi letištěm a centrem Benátek je ATVO busem, jehož cena je 7 EUR v jednom směru a 13 EUR zpáteční. Cesta trvá asi 40 minut.

Druhou možností je jet místním ACTT autobusem na nádraží do Trevisa za 1,50 EUR a odtud pokračovat vlakem do stanice Mestre nebo Santa Lucia. Vlak jezdí přibližně každých 20 minut a cesta stojí 2,85 EUR v jednom směru (jízdní řád). Celková délka cesty však není o mnoho delší než cesta autobusem.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Venezia, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)