Benátky – Wizzair – 614 Kč
22.5.2012

Benátky – Wizzair – 614 Kč

O této nabídce

Pokud se chystáte v červenci na výlet, maďarská aerolinka Wizzair nabízí zpáteční letenku z Prahy do Benátek za 614 Kč. Cena je platná, pokud jste členy Xclusive a poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem. Pokud členství nemáte, zaplatíte o 270 Kč více, čili 884 Kč za zpáteční letenku. Termín například 26. – 28. července a letenky můžete nakoupit přímo na stránkách Wizzairu.

Ubytování ovšem není v této době tak levné, hotely se dají sehnat od 800 Kč za os a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Venezia, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)