Benátky – Wizzair – 558 Kč
27.11.2013

Benátky – Wizzair – 558 Kč

O této nabídce

Díky Wizzairu se můžete podívat z Prahy do Benátek za cenu odpovídající lepší večeři v Praze, a to i během slavného benátského karnevalu. Na tuto cenu dosáhnete v termínu 18. – 22.2., poletíte-li s malým kabinovým zavazadlem a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte a i s ročním členstvím vás 1 letenka vyjde na rozumných 933 Kč.

Ubytování
V tomto termínu si nejrychlejší z Vás navíc mohou rezervovat naprosto luxusní ubytování za skvělou cenu. Luxusní apartmá je na stránkách bookingu dostupné za 900 Kč na os. a noc se snídaní, přičemž běžná cena za tento pokoj je okolo 3500 Kč na noc! V tomto termínu se navíc jedná o prakticky nejlevnější dostupné ubytování v Benátkách!

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Venezia, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)