Benátky – Wizzair – 534 Kč
4.4.2013

Benátky – Wizzair – 534 Kč

O této nabídce

Po nějaké době spustil Wizzair další akci, v rámci které poskytuje 20% slevu na všechny letenky. Díky tomu se přímo nabízí možnost zaletět si na prodloužený víkend z Prahy do Benátek například v termínu 13.4. – 16.4., kdy zaplatíte za zpáteční letenky pouze 534 Kč (pokud nejste členy Wizzair discount clubu, cena bude o něco vyšší).

Aby se Vám v Benátkách lépe orientovalo, zpracovali jsme pro Vás aktuální informace o letišti Benátky Treviso včetně dopravy do centra a možnostech ubytování.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Venice, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)