Benátky – Wizzair – 274 Kč
12.10.2012

Benátky – Wizzair – 274 Kč

O této nabídce

Opravdu levné lety z Prahy do Benátek nyní nabízí maďarský Wizzair. Pod 1.000 Kč za zpáteční letenku se dostanete v celé řadě termínů, přičemž suverénně nejlevněji vychází prodloužený víkend 12.1. – 15.1., kdy za zpáteční letenku zaplatíte při účasti ve Wizzair clubu pouze 274 Kč. Vzhledem k tomu, že rozdíl mezi cenou pro členy a nečleny je zde poměrně velký, již při 2 osobách se Vám bohatě vyplatí si členství v klubu pořídit.

Na ubytování je nyní možné najít řadu slev, např. v útulném hotelu v centru v budově ze 17. století, kde Vás vyjde osoba na dvoulůžkovém pokoji se snídaní okolo 500 Kč na noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Benátky{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


4
Zapoj se do diskuze

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
zaletsiMartinaKurapk04 Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Kurapk04
Host
Kurapk04

No Jo ale členskou cenu má jen člen, ne?

zaletsi
Host
zaletsi

Ano, pokud si zaplatíte za 750 Kč roční členství, máte k dispozici zlevněné letenky vždy pro sebe a pro cestující, kteří s vámi letí. Pokud poletíte do Benátek alespoň ve dvou, již v tomto případě se členství vyplatí, neboť úspora pro členy Xclusive klubu je 920 Kč, přičemž členství stojí 750 Kč. Pokud tedy členy nejste a koupíte si členství i letenky, zpáteční letenka na osobu vás vyjde na 649 Kč/os.

Martina
Host
Martina

Mohu se zeptat, jak tuto letenku vyhledat? Snažím se na stránkách wizzairu a i při členství v klubu mi to za zpáteční letenku ukazuje 490,- Kč nehledě na poplatky, díky Martina

zaletsi
Host
zaletsi

Zmiňovaný termín 12. 1. – 15. 1. je stále za tuto cenu k dispozici, nezapomeňte vpravo přepnout na platbu bankovním převodem, pak docílíte částky 274 Kč za zpáteční letenku včetně všech poplatků.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)