Benátky – Wizzair – 274 Kč
5.12.2012

Benátky – Wizzair – 274 Kč

O této nabídce

Pokud se chcete podívat co nejlevněji na prodloužený víkend do Benátek s pohodlným odletem z Prahy, můžete využít nabídky Wizzairu, který nabízí zpáteční letenky v průběhu ledna pro členy Wizzair discount clubu jen za 274 Kč, a to například v termínu 19. – 22.1.

Pro tento termín je navíc možné sehnat vynikající ubytování se slevou od 50 do 70% v tomto nebo tomto hotelu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Venice, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)