Benátky – Wizz Air – 558 Kč
9.11.2013

Benátky – Wizz Air – 558 Kč

O této nabídce

Zaleťte si do Benátek za 558 Kč s oblíbeným nízkonákladovým dopravcem Wizz Air z Prahy.  Tato cena je pouze pro členy WDC, pokud přesto členy nejste a pocestujete alespoň dva, členství si zakupte a letenka Vás vyjde na 933 Kč/os . K dispozici jsou termíny jak do konce tohoto roku, tak i pro příští rok. Příkladem může být odlet 18. ledna a přílet 21. ledna.

Termíny odletů:

  • 26. listopadu
  • 3., 7., 17. prosince
  • 14., 18., 21., 28. ledna
  • 1. února

Termíny příletů:

  • 3., 7., 17. prosince
  • 7., 11., 14., 18., 21., 25., 28. ledna
  • 1., 4., února

Ubytování:

Ubytování je možné v naprostém centru města v hotelu CanevaTento hotel  vychází za 539 Kč/os./noc. Rovněž můžete sledovat tajné nabídky společnosti Booking.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Venice{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)