Belize – Střední Amerika – American Airlines – 13 019 Kč
25.6.2013

Belize – Střední Amerika – American Airlines – 13 019 Kč

O této nabídce

Do jednoho ze států Střední Ameriky, konkrétně do Belize se můžete vydat na křídlech American Airlines. Na trase jsou dva přestupy a to v Düsseldorfu a v Miami. Příkladem je termín 9.-16. listopadu, přičemž let si můžete zvolit v termínech od začátku září do poloviny prosince. Letenku si zarezervujete v našem vyhledávači.

Některé další termíny:

7.-14.9., 21.-28.9., 12.-19.10., 19.-26.10., 19.11.-4.12.

Ubytování:

Ubytování v příkladovém termínu 9.-16. listopadu pořídíte např. v tomto penzionu**** za 546 Kč/os/noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Belize City{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)