Basilej z Prahy za 958 Kč
26.2.2018

Basilej z Prahy

958

O této nabídce

Zaleťte si v létě na pár dnů za kulturou do Basileje a ochutnejte pravou švýcarskou čokoládu, která vás posilní před poznáváním krás Švýcarska.

Přímo u hlavního nádraží se podívejte na baziliščí fontánu, která je symbolem města. Pokochejte se katedrálou Münster z tmavě červeného pískovce a od katedrály se vydejte po Augustinergasse. Dostanete se k jednomu ze šesti mostů Mittlere Rheinbrücke přes řeku Rýn, které propojují Velkou a Malou Basilej.
Procházku zakončete v obrovské zoologické zahradě s podmořským světem a příjemně unavení po dlouhém dni si zajděte na sklenku vína do Spark Wine.

Jestli poletíte dva, přes EasyJet se z Prahy do Basileje dostanete za 958 Kč  >> REZERVUJ PŘÍKLAD ZDE

Okolí Basileje

V naši autopůjčovně si pronajměte vůz a vyrazte poznat okolí, které nabízí tolik možností k vidění. Vyšlápněte na pohoří Vosgez po cestě do Colmaru, anebo navštivte kanton Aargou s hlavním městem Aarau, které bylo v dávných dobách sídlem rodu Habsburků a proslavilo se celosvětovým festivalem v jódlování. V Design muzeu v německém městě Weil am Rhein načerpejte inspiraci z moderního umění.

Ubytování 

Po celodenním chození hlavu složte v tomhle útulném hotelu přímo v centru za 1 005 Kč/os./noc anebo v tomto apartmánu 5 minut tramvají od centra za 991 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Basilej za 958 Kč

Basilej z Prahy za 958 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)